• پی‌اچ‌ماد با گارانتی ماد طلائی

  شرکت داهوا با بهره گیری از تکنولوژیهای جدید و روش های نوین در زمینه امنیت، همیشه توانسته گامی مثبت در جهت تامین امنیت کاربران خود بردارد. این شرکت با بهره گیری از هوش مصنوعی و تلفیق آن با دوربینهای مداربسته، می تواند نیازهای امنیتی کاربران خود را رفع کرده و از این رو به عنوان یکی از برندهای محبوب امنیت در جهان شناخته می شود. محیط های باز و یا بسته ای که نیازمند کنترل و همچنین بررسی تمام وقت را دارند، می توانند با بهره گیری از انواع محصولات امنیتی شرکت داهوا جهت تامین امنیت سیستم ایمنی محیط خود استفاده کنند.


  فروش محصولات داهوا با استفاده از گارانتی ماد طلائی

  فروش محصولات داهوا با استفاده از گارانتی ماد طلائی


  چرا باید از پی‌اچ‌ماد خرید کرد؟

  پی‌اچ‌ماد با داشتن سابقه بیش از 1 سال توانسته است، اقدام به فروش و همچنین گارانتی محصولات داهوا نماید. شرکت بزرگ داهوا با داشتن نمایندگی های مجاز درسراسر دنیا، همیشه به دنبال تامین ایمنی کاربران خود بوده و تیم ما با بهره گیری از افراد مجرب و همچنین استفاده از گارانتی بسیار معتبر ماد طلائی، به دنبال جلب رضایت کاربران خود است. ایجاد شدن یک بستر ایمن به کمک دوربین ها و محصولات مختلف شرکت داهوا سبب می شود تا  کنترل نظارت بسیار ساده تری بر روی محیط های خود داشته باشید. بخش های بزرگی چون فرودگاه ها و یا امکان پر رفت و آمد، همیشه میتوانند بدون در نظر گرفتن امنیت به کمک دوربین های مداربسته، باعث بروز مشکلات فراوانی شوند و شرکت داهوا توانسته با ایجاد یک بستر مناسب و همچنین هوشمند سازی محصولات خود کنترل مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

  فروش محصولات داهوا با استفاده از گارانتی ماد طلائی

  فروش محصولات داهوا با استفاده از گارانتی ماد طلائی


  ما به عنوان بزرگترین فروشگاه محصولات داهوا در ایران، همیشه به دنبال ایجاد یک بستر مناسب و حرفه ای برای کاربران خود هستیم، تا بتوانیم علاوه بر بررسی نیازهای مختلف کاربران به منظور رفع امنیت محیط کاری آنان، اقدام به ایجاد ارتباطی آسان باکاربران خود نموده، تا بتوانیم با پوششی همه جانبه امکانات بسیاری را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار دهیم. پی‌اچ‌ماد با ارائه گارانتی ماد طلائی که به عنوان یکی از بزرگترین گارانتی های محصولات داهوا شناخته شده، نیز توانسته آسودگی زیادی را برای خریداران به ارمغان آورد.


  ماد طلائی گارانتی بسیار معتبر محصولات داهوا

  ماد طلائی با که جزوی از خانواده پی‌اچ‌ماد می باشد، توانسته با ایجاد یک بستر کاملا قانونی، باعث ایجاد حس اعتماد در بین کاربران محصولات داهوا شود. این گارانتی با بیمه کردن محصولات داهوا به مدت 25 ماه و همچنین در صورت ثبت محصول در وب سایت به همراه 3 ماه گارانتی کاملا رایگان، به شما در هنگام بروز مشکلات مختلف می تواند به خوبی کمک نماید و باعث راحتی شما در هنگام نظارت به کمک محصولات داهوا شود. تنوع بسیار بالای محصولات داهوا و در کنار آن، پشتیبانی بسیار خوب این محصولات در ایران همیشه به عنوان یک نقطه عطف شناخته می شود و باعث ایجاد شدن حس رضایت کاربران و مشتریان خود می شود. تیم ما با بررسی های مختلف بر روی محصولات این شرکت و همچنین داشتن تجربه بسیار طولانی، همیشه به دنبال ایجاد استانداردهای بسیار بالایی به منظور تامین امنیت محیط های مختلف می باشد و با بهره گیری ازابزارها و تکنولوژی های جدید می تواند به شما در این زمینه یاری رسان باشد.

  یکی از موارد بسیار پر کاربرد و همچنین جذاب انواع محصولات داهوا مانند HDCVI، IP و سوئیچ ها و هارد ها می باشد که با داشتن تکنولوژی های جدید همانند StarLight میتوانند محیط های تاریک را به خوبی تحت پوشش خود در آورند. پی‌اچ‌ماد توانسته با بررسی کردن بخش های مختلف و همچنین ویژگی های بسیار خاص، این محصولات همیشه برترین و محبوبترین محصولات موجود در زمینه امنیت را شناسایی کرده و به منظور افزایش امنیت کاربران خود در اختیار آنان قرار دهد.


  فروش محصولات داهوا با استفاده از گارانتی ماد طلائی

  فروش محصولات داهوا با استفاده از گارانتی ماد طلائی

  چرا پی‌اچ‌ماد؟

  یکی از مواردی که همیشه در تامین امنیت سیستم های نظارتی، بسیار حائز اهمیت می باشد، استفاده از تیمی کاملا فنی و مجرب است. تیم ما با بهره گیری از تجربه بسیار طولانی و با ارزش در این زمینه می تواند در هر زمان به خوبی به شما کمک کرده و با داشتن پشتیبانی 24 ساعته و در تمام ساعات روز به شما در هنگام بروز مشکلات مختلف و یا فنی، سرویس دهی نماید وشما را همواره به منظور داشتن یک سطح ایمنی و کنترلی مناسب در محیط های مختلف مسکونی، اداری و... همراهی نماید.