ورود به حساب ماد طلایی

برای دسترسی به وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید یا یک حساب ایجاد نمایید
گذرواژه پیش فرض شما تلفن همراهتان می باشد

ورود به حساب کاربری

پی‌اچ‌ماد به منظور ارج نهادن به مشتریان و کاربران خود با ایجاد یک وب سایت کامل، سعی در ایجاد یک تعامل مناسب با مشتریان خود را دارد. به همین منظور افراد مختلف می توانند با ورود به حساب کاربری خود در وب سایت ما از خدمات بسیار متنوعی جهت افزایش امنیت محیط های مورد نظر خود بهره مند شوند. جمع آوری نیازهای مختلف در زمینه امنیت و همچنین وجود محصولات مختلف داهوا در وب پی‌اچ‌ماد باعث شده، افرادی که به دنبال خرید محصولات متنوع امنیتی هستند، بتوانند در یک محیط کاملا زیبا و حرفه ای و با اطلاعات کامل، تمام محصولات خود را شناسایی کرده و اقدام به خرید محصولات خود نمایند.

مزایای ساخت حساب کاربری و ورود به حساب کاربری

همیشه داشتن یک حساب کاربری به عنوان یک خریدار در پی‌اچ‌ماد باعث تعامل ساده تر افراد متخصص ما با شما میشود. در بسیاری از موارد به منظور ایجاد اعتماد سازی و مشتری مداری، افراد مختلف میتوانند بعد از خرید انواع دوربین های مداربسته شرکت داهوا، میزان گارانتی و همچنین اصالت محصولات خود را از طریق ورود به حساب کاربری مشخص کنند و با ثبت محصول خود در وب سایت، سه ماه گارانتی بیشتر را نیز به عنوان هدیه به منظور راحتی بیشتر و همچنین پشتیبانی طولانی مدت بدست آورند.در بخشی از وب سایت، هر روزه اخبار و همچنین اطلاعات جدیدی در زمینه امنیت و محصولات مختلف شرکت داهوا قرار داده خواهد شد که می تواند سبب افزایش سطح علمی شما شود و آشنایی شما با انواع محصولات داهوا شود و به شما این امکان را می دهد تا باخیالی راحت، بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه گسترش دهید و از محصولات جدید شرکت داهوا با خبر شوید.

تیم ما با ایجاد یک بستر کاملا ایمن و حرفه ای، توانسته با ایجاد بخش های مختلف در وب سایت خود، سبب راحتی کاربران خود شود و افراد می توانند با ورود به حساب کاربری خود از این امکانات فوق العاده پی‌اچ‌ماد استفاده نمایند. همچنین افرادی که نیاز به مشاوره دارند و یا به دنبال خرید محصولات متنوع داهوا هستند، با ورود به حساب کاربری میتوانند، تمام جزئیات مربوط به محصولات مختلف را مشاهده کنند و با مشاوران با تجربه ما جهت هماهنگی و خرید اینترنتی صحبت نمایند.

بیشتر بخوانید...