ایجاد حساب ماد طلایی

برای دسترسی به وب سایت نیاز است وارد حساب کاربری خود شوید یا یک حساب ایجاد نمایید
گذرواژه شما تلفن همراهتان می باشد، بعدا میتوانید آن را از پنل کاربری تغییر دهید

ایجاد حساب کاربری

پی‌اچ‌ماد با ایجاد کردن یک وب سایت کاملا جامع و حرفه ای، توانسته با به عرضه قرار دادن محصولات مختلف شرکت بسیار بزرگ داهوا، طیف وسیعی از نیازهای کاربران خود را رفع کند. با ایجاد حساب کاربری در وب سایت پی‌اچ‌ماد(ماد طلائی)، کاربران می توانند از امکانات بسیار زیادی برخوردار شوند و همچنین می توانند به لیست محصولات و انواع ابزارهای امنیتی موجود در سایت دسترسی داشته باشند. داشتن امکانات و بخش های مختلف در وب سایت پی‌اچ‌ماد(ماد طلائی) توسط ایجاد حساب کاربری می تواند در اختیار کاربران مختلف قرار بگیرد و این افراد می توانند به منظور ارتقاء سطح دانش خود از محصولات جدید در دنیای امنیت و دوربین های مداربسته از آن بهره مند شوند.

چرا باید به ایجاد حساب کاربری روی آورید؟

در بسیاری از شرایط، امکان دارد که برخی از ویژگی های خاص و همچنین خدمات پس از فروش نیازمند ثبت و همچنین شناسایی افراد داشته باشد، به همین منظور کاربران و مشتریان می توانند با ایجاد حساب کاربری خود در وب سایت پی‌اچ‌ماد(ماد طلائی) به راحتی با همکاران ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشند و توضیحات لازم در مورد خرید محصولات و یا مشاوره گرفتن به منظور تامین امنیت محیط خود استفاده کنند.

یکی از مواردی که باعث می شود، محصولات داهوا در ایران بسیار محبوب باشد، وجود گارانتی بسیار قدرتمند ماد طلائی می باشد. این شرکت با همکاری داهوا توانسته است، اعتماد مردم ایران را به خوبی جلب کند و از طرفی نیز داشتن ضمانت نامه طولانی، باعث می شود که کاربران و مشتریان عزیز بتوانند با خیال راحت از محصولات خود استفاده کنند. مشتریان می توانند با ایجاد حساب کاربری در وب سایت و ثبت محصول خریداری شده خود نیز بیش از 3 ماه گارانتی رایگان را دریافت کنند و از آن بهره مند شوند. همچنین در بخش های متعدد سایت، مقالات و اخبار بسیار زیادی در زمینه امنیت و محصولات جدید شرکت داهوا می باشد که با بهره گرفتن از آنها می توان به خوبی از دنیای امنیت و دوربین های مداربسته اطلاع پیدا نمود.

بیشتر بخوانید...