• اهمیت ایجاد حساب کاربری در پی‌اچ‌ماد

  پی‌اچ‌ماد با ایجاد کردن یک وب سایت کاملا جامع و حرفه ای، توانسته با به عرضه قرار دادن محصولات مختلف شرکت بسیار بزرگ داهوا، طیف وسیعی از نیازهای کاربران خود را رفع کند. با ایجاد حساب کاربری در وب سایت پی‌اچ‌ماد(ماد طلائی)، کاربران می توانند از امکانات بسیار زیادی برخوردار شوند و همچنین می توانند به لیست محصولات و انواع ابزارهای امنیتی موجود در سایت دسترسی داشته باشند. داشتن امکانات و بخش های مختلف در وب سایت پی‌اچ‌ماد(ماد طلائی) توسط ایجاد حساب کاربری می تواند در اختیار کاربران مختلف قرار بگیرد و این افراد می توانند به منظور ارتقاء سطح دانش خود از محصولات جدید در دنیای امنیت و دوربین های مداربسته از آن بهره مند شوند.

  اهمیت ایجاد حساب کاربری در وب سایت ما

  اهمیت ایجاد حساب کاربری در وب سایت ما


  چرا باید به ایجاد حساب کاربری روی آورید؟

  در بسیاری از شرایط، امکان دارد که برخی از ویژگی های خاص و همچنین خدمات پس از فروش نیازمند ثبت و همچنین شناسایی افراد داشته باشد، به همین منظور کاربران و مشتریان می توانند با ایجاد حساب کاربری خود در وب سایت پی‌اچ‌ماد(ماد طلائی) به راحتی با همکاران ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشند و توضیحات لازم در مورد خرید محصولات و یا مشاوره گرفتن به منظور تامین امنیت محیط خود استفاده کنند.

  یکی از مواردی که باعث می شود، محصولات داهوا در ایران بسیار محبوب باشد، وجود گارانتی بسیار قدرتمند ماد طلائی می باشد. این شرکت با همکاری داهوا توانسته است، اعتماد مردم ایران را به خوبی جلب کند و از طرفی نیز داشتن ضمانت نامه طولانی، باعث می شود که کاربران و مشتریان عزیز بتوانند با خیال راحت از محصولات خود استفاده کنند. مشتریان می توانند با ایجاد حساب کاربری در وب سایت و ثبت محصول خریداری شده خود نیز بیش از 3 ماه گارانتی رایگان را دریافت کنند و از آن بهره مند شوند. همچنین در بخش های متعدد سایت، مقالات و اخبار بسیار زیادی در زمینه امنیت و محصولات جدید شرکت داهوا می باشد که با بهره گرفتن از آنها می توان به خوبی از دنیای امنیت و دوربین های مداربسته اطلاع پیدا نمود.


  پی‌اچ‌ماد با گارانتی ماد طلایی

  پی‌اچ‌ماد با گارانتی ماد طلایی

  باید در نظر داشته باشید که موارد گفته شده در بالا، تنها مزایای ایجاد حساب کاربری نمی باشد و افرادی که در وب سایت ثبت نام کرده اند، می توانند به منظور ایجاد یک اعتماد سازی قدرتمند، از صحت کیفیت و همچنین گارانتی محصولات خود نیز با خبر شوند، همچنین تیم پشتیبانی و بسیار با تجربه ما، همه روزه در حال ایجاد یک بستر امن و همچنین همیشه برخط به منظور پشتیبانی از محصولات خود حضور دارند، که می توانید با ایجاد حساب کاربری و وارد شدن به اکانت خود از این افراد برای افزایش راحتی کار خود و یا حل مشکلات احتمالی بهرهمند شوید.

  تخفیف های ویژه ما را از دست ندهید.

  تیم ما با ایجاد کردن بخش های مختلف و بسته های تخفیفی، همیشه به دنبال راهی ساده و بسیار کاربردی به منظور ارج نهادن به مشتری های خود می باشد. کاربران جدید و مشتریان قدیمی می توانند با ایجاد حساب کاربری خود به آسانی از جدیدترین اخبار و مقالات در زمینه امنیت باخبر شوند و از طرفی نیز بتوانند با مشاهده پلن های تخفیفی مختلف در زمینه فروش دوربین های مداربسته داهوا، یک محصول بسیار با کیفیت و قیمت مناسب را به مشتریان خود هدیه دهند.


  پی‌اچ‌ماد بزرگترین فروشنده محصولات داهوا در ایران

  پی‌اچ‌ماد بزرگترین فروشنده محصولات داهوا در ایران


  تخفیف های بسیاری در مناسبت های خاص و همچنین شرایط مختلف، امکان دارد که در سایت اعمال شود و این بخش را افرادیکه در وب سایت دارای اکانت نمی باشند، نمیتوانند مشاهده کنند و امکان دارد که محصول بسیار مناسبی را از دست دهند، به همین منظور افرادی که حساب کاربری ندارند، میتوانند با مراجعه به صفحه ثبت نام و پر نمودن فیلدهای مورد نظر به خوبی در وب سایت ثبت نام کنند و از این باعث راحتی کار خود شوند.

   

  معرفی نرم افزارهای کاربردی

   کنترل دوربین های IP دار به راحتی می تواند، توسط برنامه های مختلف شرکت داهوا و یا برنامه های مختلف دیگر به سادگی انجام شود. تیم ما با ایجاد کردن یک بستر مناسب و همچنین بسیار ایمن، سعی کرده است تا بهترین برنامه ها و مقالات در زمینه دوربین های مدار بسته را جمع آوری کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهد. افرادی که تمایل دارند، به برنامه های معرفی شده دسترسی داشته باشند و یا از اخبار و اطلاعات شرکت با خبر شوند، می توانند با ایجاد حساب کاربری خود و قرار دادن نام کاربری و رمزعبور معتبر از تمام ویژگی های تیم ما برخوردار شوید.