• ویژگی برتر دوربین های مداربسته داهوا

  تکنولوژی های برتر دوربین داهوابه شما این امکان را می دهد تا در محیط مورد نظر خود، بهترین ویژگی های امنیتی رااعمال کنید. این دوربین ها با داشتن ویژگی های مختلف و همچنین عمر طولانی خود و درکنار آن کیفیت تصویر آمیخته شده با هوش مصنوعی می تواند به خوبی باعث افزایش امنیت سطح یک محیط شود و از طرفی با استفاده از دوربین های داهوا می توانید از 4 ویژگی جدید این دوربین ها به منظور بهره گیری بهتر آنها استفاده نمایید.

  4 ویژگی برتر دوربین داهوا

  ویژگی های برتر دوربین داهوا

  4 ویژگی برتر دوربین داهوا میتواند به خوبی سبب راحتی کار شود و از طرفی داشتن این ویژگی های به خوبی می تواندباعث طول عمر دوربین های شما و افزایش کیفیت دستگاه ها شود. یکی از 4 تکنولوژی برتر در دوربین های مداربسته داهوا وجود رزولوشن بسیار بالا 4MP می باشد و به شما این امکان را می دهد تا این دوربین ها بتوانندبه خوبی باعث افزایش میدان دید و کیفیت تصویر شود و بدون افت کیفیت می تواند به خوبی تصاویر مورد نظر را بزرگنمایی کند و تصاویری کاملا واضح را با استفاده از SnapShot ذخیره سازی نماید.

  4 ویژگی برتر دوربین داهوا


  داشتن قابلیت WDR به دوربین داهوا این امکان را می دهد تا بتوانید به خوبی و به صورت کاملا زمان واقعی بخش های مختلف یک محیط را بررسی کنید و از اطلاعات در لحظه و باکیفیت یک محیط باخبر شوید. یکی دیگر از ویژگی های خاص دوربین داهوا که دارای کیفیت 4MP می باشد وجود رزولوشن 16:9 می باشد که این امکان را فراهم می کند تا بتوانید به راحتی تصاویر عریض با میدان دید بیشتری رادریافت کنید و تمام محیط خود را مورد بررسی قرار دهید.

   

  استفاده از دوربین داهوا راهی بهسمت امنیت بیشتر

  دوربین داهوا با داشتن کیفیت بسیار مناسب و در عین حال قدرت زیاد می تواند در محیط های مختلف مورد استفاده قراربگیرد، مدل های آنالوگ دوربین داهوا با داشتن تکنولوژی های مختلف می توانند تاحدود 700 متر با استفاده از کابل های کواکسیال، اطلاعات را به صورت کاملا رنگی وبا سرعت بسیار زیادی ارسال کنند، همچنین این دوربین ها می توانند تا حدود 300 متر نیز با استفاده از کابل های UTP قابل استفاده باشند و ازاین طریق می توانید با استفاده از دوربین داهوا تصاویر کاملا واقعی و در لحظه رادریافت کنید و از آن استفاده نمایید.

  4 ویژگی برتر دوربین داهوا


  تکنولوژی H.264+ نیز یکی از ویژگی های برتر برای دوربین داهوا می باشد. این تکنولوژی به دلیل ایجاد یک فشردگی خاص بر روی ویدئوهای موردنظر می تواند به خوبی وتا حدود 50 درصد باعث کاهش حجم ویدیوها بدون افت کیفیت شود و از طرفی می تواند میزان ذخیره سازی و زمان آن را بسیار کاهش دهد، تا بتوانید در بازه های طولانی تری ازدوربین داهوا به منظور افزایش امنیت محیط خود استفاده کنید. این ویژگی ها که تمام در دوربین داهوا  گردآوری  شده است، به کمک تکنولوژی هوش مصنوعی موجود در این دوربین ها می توانید به خوبی از این دوربین ها به منظور افزایش کیفیت امنیت محیط های خود استفاده کنید و کارایی دوربین های خود را ارتقاء دهید.