• آشنایی با نرم افزار DMSS

  نرم افزار DMSS را می توان یکی از اپلیکیشن های کاربردی شرکت تولید دوربین مداربسته داهوا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در این مقاله قصد داریم شما را با این نرم افزار بیشتر آشنا کنیم و ویژگی آن را برای شما بازگو کنیم. مهم ترین کاربردی که نرم افزار DMSS دارد، ورودی تصویر دوربین ها و امکان مشاهده از راه دور به همراه امکان استفاده از این نرم افزار برای دریافت زنگ های هشدار است. همانطور که می دانید بسیاری از دوربین های مداربسته شرکت داهوا مجهز به سیستم زنگ هشدار بوده و از این لحاظ نرم افزار DMSS می تواند گزینه ای کاربردی برای شما به شمار رود. برای استفاده از نرم افزار DMSS در موبایل خود، اهمیتی ندارد که می خواهید از شبکه های محلی یا اینترنت استفاده کنید و قابلیت های بسیار زیادی مانند پیش نمایش فیلم ها، پخش فیلم، ارسال و دریافت صوت، کنترل PTZ و ارسال هشدار به محل استفاده از دوربین مداربسته استفاده کنید. اما چرا استفاده از نرم افزار DMSS دارای اهمیت بسیار زیادی است؟ مهم ترین کاربرد نرم افزار DMSS را می توان یکپارچه سازی اطلاعات دانست.

  نرم افزار DMSS داهوا


  چرا باید از نرم افزار DMSS استفاده کنیم؟

  بسیاری از ما می دانیم که نرم افزار DMSS می تواند گزینه ای مناسب برای تمامی کسانی باشد که می خواهند از سیستم دوربین مداربسته داهوا استفاده کنند. به طور کلی می توان گفت که نرم افزار DMSS می تواند کارایی سیستم دوربین مداربسته داهوا را تا حد زیادی افزایش دهد که همین امر یکی از مهم ترین دلایلی است که می توانید از آن استفاده کنید. پس در صورتی که می خواهید کنترل بیشتری به محیط داشته باشید، توانایی مشاهده آنلاین دوربین ها و همچنین توانایی آنلاین بررسی هشدارها از مهم ترین ویژگی های نرم افزار DMSS به شمار می رود. لازم به ذکر است که این نرم افزار برای سیستم عامل های موبایلی طراحی شده است و محدودیتی از این لحاظ برای کاربران گوشی های موبایلی هوشمند وجود ندارد.

  دوربین مداربسته داهوا

  کلام آخر

  امروزه بسیاری از کسانی که می خواهند از دوربین مداربسته داهوا استفاده کنند، برای تکمیل کارایی دوربین، از نرم افزار DMSS استفاده می کنند. در واقع این دوربین به دلیل عملکرد بسیار بالایی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای کنترل آنلاین به شمار می رود و همانطور که گفته شد امکانات بسیار زیادی برای این نرم افزار در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها، امکان بررسی آنلاین محیط به شمار می رود. به طور کلی می توان گفت که در دنیای دوربین های مداربسته، داهوا یکی از پیشگامان این عرصه به شمار می رود و شما می توانید از خدمات این شرکت به طور کامل پس از استفاده از محصولات این شرکت استفاده کنید. در این مقاله سعی داشتیم که شما را با نرم افزار DMSS بیشتر آشنا سازیم. این محصول از کیفیت و کارایی بسیار زیادی برخوردار بوده و امروزه به یکی از مهم ترین نرم افزارهای کاربردی برای کنترل دوربین مداربسته داهوا تبدیل شده است که به صورت آنلاین یا با استفاده از شبکه های محلی قابل کنترل می باشد.