• آشنایی با نرم افزار DSS Mobile 2

  DSS Mobile 2 یکی از نرم افزار های امنیتی است که توسط داهوا طراحی شده است و می تواند به پرسنل امنیتی یک مرکز که از دوربین مداربسته داهوا استفاده می کند این امکان را بدهد تا بتوانند بر روی سیستم های DSS، DSS Pro، DSS 7016-S2، DSS 4004-S2-W، DSS 4004-S2 و Express نظارت کاملی داشته باشند. شرکت داهوا از آن جا که قصد دارد به عنوان برترین شرکت دنیا در زمینه امنیت و نظارت بصری شناخته شود، از پروتکل های امنیتی بسیار قوی برای دسترسی کاربران به نرم افزار DSS Mobile 2 استفاده کرده است و پرسنل یک گروه امنیتی می توانند به راحتی به داده ها و صوت های دوربین ها دسترسی داشته باشند. در این مقاله قصد داریم علاوه بر اینکه شما را با این نرم افزار موبایلی آشنا می کنیم، برخی از اطلاعات مورد نیاز شما در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم و به شما بگوییم که چرا باید از DSS Mobile 2 استفاده کنید. به طور کلی DSS Mobile 2 می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای مراکز امنیتی باشد که نیاز به کنترل از راه دور دارند و اپراتور امنیتی به صورت دائم در محل حضور نداشته و باید بتواند به صورت از راه دور نیز بر روی تصاویر نظارت داشته باشد.

  نرم افزار DSS Mobile 2


  کاربرد DSS Mobile 2

  نرم افزار DSS Mobile 2 با رابطی کاربر پسند در دسترس شماست و می توانید با خیال راحت از این نرم افزار استفاده کنید. به یاد داشته باشید که پروتکل های امنیتی بسیار قدرتمندی بر روی این نرم افزار کار شده است و دسترسی شما با اینترنت به این نرم افزار به هیچ عنوان مشکل امنیتی را در حالت عادی برای شما در پی نخواهد داشت. همچنین بهتر است بدانید که DSS Mobile 2 با استفاده از امکانات مختلف می تواند دسترسی شما را به انواع دوربین های این شرکت در مدل های معرفی شده و مورد کاربرد تامین نماید. همچنین با توجه به سیستم ضبط صوت به همراه ضبط تصویر داهوا، می توانید از امکانات این نرم افزار به صورت کامل استفاده نمایید. به طور کلی می توان گفت که DSS Mobile 2 یک نرم افزار مکمل برای سیستم دوربین مداربسته داهوا به شمار می رود و بسیاری از کسانی که قصد دارند از این سیستم دوربین مداربسته استفاده کنند، می توانند با خیال راحت نرم افزار DSS Mobile 2 را بر روی موبایل خود نصب کنند. بهتر است برای تامین امنیت بیشتر، از روش های مطمئن نسبت به نصب این نرم افزار اقدام شود.


  نرم افزار امنیتی دوربین مداربسته داهوا


  کلام آخر

  همانطور که گفته شد بسیاری از ما برای اینکه بتوانیم به صورت دائم از یک محیط حراست داشته باشیم، از دوربین مداربسته داهوا استفاده می کنیم. برای دریافت اطلاعات از راه دور و به وسیله اینترنت بر روی موبایل هوشمند می توانید از نرم افزار DSS Mobile 2 استفاده کنید. این نرم افزار با کارایی بسیار بالایی که دارد امروزه بسیاری از کاربران دوربین مداربسته داهوا سری DSS را به خود جذب کرده است و شما می توانید با خیال راحت از تامین امنیت محل مورد نظر خود از این نرم افزار استفاده کنید.