• معرفی نرم افزار DSS Mobile برای VDP

  DSS MOBILE برای VDP شما را قادر می سازد تا از این نرم افزار برای یک مجموعه استفاده کنید. این نرم افزار با توجه به قابلیت های مختلفی که دارد می تواند یکی از بهترین برنامه های مورد استفاده برای نظارت بر روی سیستم های نظارتی از جمله DSS Pro، DSS Express، DSS 4004-S2 و غیره مورد استفاده باشد. همچنین شما می توانید از این نرم افزار دوربین مداربسته داهوا برای نظارت سیستم های VTH استفاده کنید. اما چه نکات مثبتی در زمینه استفاده از این نرم افزار مورد نیاز به شمار می رود؟ در ادامه قصد داریم شما را با برخی از امکاناتی که نرم افزار DSS mobile برای شما مورد استفاده می سازد آشنا کنیم. داهوا سعی دارد تا با استفاده از پروتکل های امنیتی با کاربرد بسیار بالا، همواره مشتریان و جامعه استفاده کنندگان از این سری تجهیزات نظارتی را راضی نگه دارد. همچنین DSS mobile با استفاده از امکانات ویژه نرم افزاری که در اختیار دارد می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. در صورتی که علاقمند به دانستن بیشتر در مورد DSS mobile برای VDP هستید، ادامه این پست می تواند برای شما جذاب به شمار رود.

  نرم افزار DSS Mobile برای VDP


  DSS mobile از چه نظر اهمیت دارد؟

  ارسال زنده تصاویر به صورت آنلاین را می توان یکی از مهم ترین مزایایی دانست که برای انواع دوربین مداربسته داهوا در سری DSS دارند و از این لحاظ کاربران باید از یک نرم افزار مناسب از لحاظ امنیتی استفاده کنند.  این نرم افزار با توجه به امکانات امنیتی خود می تواند به تمامی نیازهای کاربران پاسخ دهد و همچنین نرم افزار DSS mobile به دلیل کاربرد عمده و بالایی که دارد می تواند یک انتخاب خوب برای کسانی باشد که می خواهند در هر لحظه از شرایط محل کار، زندگی یا اداره خود با خبر باشند. این نرم افزار را می توان برای اتصال چندین نفر به یک شبکه دوربین مداربسته داهوا مورد استفاده قرار داد و با توجه به ضرایب امنیتی DSS mobile برای VDP می توان انتظار داشت که این عملکرد بسیار مناسب به شمار رود.

  کاربرد نرم افزار DSS Mobile


  کلام آخر

  داهوا یکی از برترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید دوربین مداربسته های امنیتی به شمار می رود و سری DSS این شرکت توانسته است با استقبال بسیار گسترده ای همراه باشد. از این روی شرکت داهوا یک نرم افزار امنیتی را برای دسترسی به شبکه دوربین های مداربسته ارائه داده است که با نام DSS mobile شناخته می شود. در این مقاله شما را با امکانات امنیتی DSS mobile بیشتر آشنا کردیم و هم اکنون شما می توانید از این محصول استفاده کنید. به یاد داشته باشید که DSS mobile با توجه به عملکرد مناسب خود و همچنین رابط کاربری جذاب و آسان می تواند به صورت گروهی مورد استفاده قرار گیرد و امروزه بسیاری از کاربران دوربین مداربسته داهوا نسبت به خرید و استفاده از این محصول روی آورده اند.