• نرم افزار Smart PSS

  Smart PSS نرم افزار مدیریت دستگاه های امنیتی و نظارتی دوربین مداربسته داهوا به شمار می رود و مخفف کلمه (Smart Professional Surveillance System)  می باشد. از این نرم افزار به طور گسترده ای در کنترل دستگاه های نظارتی متوسط و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از عملکرد های نرم افزار Smart SPSS می توان به مدیریت سیستم نظارت بصری، نمایش live (همزمان با تصویر برداری)، ذخیره سازی فیلم، جستجو و پخش از راه دور، مدیریت آلارم در مرکز، نقشه الکترونیکی و غیره اشاره نمود. نرم افزار Smart PSS از طریق دوربین دیواری و به وسیله IP به دوربین های نظارت تصویری مرتبط می شود و شما می توانید از نرم افزار Smart Spss استفاده کنید. برای ارسال هشدار، این نرم افزار امکان ارسال هشدار را بر اساس وقایع تصویر برداری شده توسط ویدئو مورد استفاده قرار می دهد. این نرم افزار از دستگاه های IPC، DVR، NVR، NVS، کنترلر دوربین های دیواری و NKB پشتیبانی می کند. همچنین برای اینکه بتوانید از سیستم نمایش زنده در ویندوز استفاده کنید، سیستم عامل ویندوز شما باید از نوع 64 بیتی باشد. دیگر پیش نیازهای کامپیوتر شما برای اجرای نرم افزار Smart PSS را می توان موارد زیر عنوان نمود :

  • کارت شبکه روی PC شما برای دریافت و ارسال دستورات
  • کارت شبکه شما باید 256 تا 2000 کانال برای ارسال و دریافت دستورات را داشته باشد.


  دوربین مداربسته داهوا


  36 کانال از کارت شبکه کامپیوتر شما به صورت همزمان باید در اختیار نرم افزار Smart PSS باشد و همچنین تایم لاین و حالت رویداد یک امر اختیاری برای شما به شمار می رود. برای استفاده از قابلیت PTZ در بزرگ نمایی می توانید از جوی استیک یا موس استفاده کنید و همچنین برای دسترسی به تمامی حالات دوربین های مداربسته Fisheye باید حتما از موس استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که با استفاده از نرم افزار Smart PSS می توانید به صورت همزمان کنترل جامعی بر روی سیستم نظارت تصویری خود داشته باشید.

  نرم افزار Smart PSS


  ویژگی های دیگر نرم افزار Smart PSS

  از ویژگی های PSS-NVR برای کاهش هزینه ها و بهینه سازی کلی نرم افزار Smart PSS استفاده شده است. کاربران می توانند اطلاعات مورد نظر خود را به راحتی به اشتراک بگذارند و این یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار Smart PSS به شمار می رود. همچنین رابط گرافیکی بسیار قدرتمندی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است و شما می توانید از این امکانات برای مدیریت بهتر یک مجموعه بزرگ یا متوسط دوربین های مداربسته استفاده کنید. در این مقاله شما را با نرم افزار Smart PSS آشنا کردیم و شما می توانید از این نرم افزار برای مدیریت بهتر یک مجموعه استفاده کنید. Smart PSS می تواند با توجه به قابلیت هایی که دارد می تواند به شما کمک کند تا تامین امنیت یک محیط را به خوبی انجام دهید و کنترل خوبی روی دوربین های مداربسته داشته باشید. این نرم افزار همچنین می تواند از کاربری P2P نیز استفاده کند که یکی از بهترین امکانات برای مدیریت بهتر و ایجاد شبکه با دوربین های مداربسته به شمار می رود.