• نرم افزار Disc Calculator

  نرم افزار Disc Calculator را می توانید برای محاسبه میزان فضای دیسک و میزان دقایق توانایی ضبط فیلم بر روی فیلم مورد استفاده قرار دهید. این دستگاه همچنین می تواند بر اساس میان کیفیت دوربین، فضای مورد نیاز برای تعداد دقایق فیلمبرداری را برای شما مشخص نماید. Disc Calculator را می توان یکی از بهترین تجهیزاتی دانست که امروزه در دنیای نرم افزاری کنترلی و مدیریتی دوربین مداربسته داهوا مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید از آن برای مدیریت بهتر یک محیط تحت نظارت استفاده کنید. اما سایر مزایای استفاده از نرم افزار Disc Calculator چیست؟ بهتر است بدانید که این نرم افزار می تواند به شما کمک کند تا پارامترهایی مانند شماره کانال مربوطه، نوع دستگاه، نوع بیتریت، استاندارد ویدئو، وضوح تصویر، نرخ فریم تصویر برداری، نوع روش رمز گذاری بر روی تصویر و همچنین میزان ارسال بیت را مشخص کنید. این پارامترها در کنار اضافه کردن دستگاه های دیگر برای ذخیره تصویر بر روی یک تصویر باعث شده است که Disc Calculator به یکی از بهترین نرم افزارهایی تبدیل شود که امروزه مورد استفاده برای دوربین های مداربسته به شمار رود. در ادامه شما را بیشتر با Disc Calculator آشنا خواهیم کرد. پس از این که دستگاه ها را اضافه کردید، Disc Calculator می تواند میزان فضای در دسترس دیسک را برای شما محاسبه خواهد کرد.


  نرم افزار دوربین مداربسته Disc Calculator


  حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب Disc Calculator :

   برای نصب نرم افزار Disc Calculator سیستم PC شما باید حداقل هایی از لحاظ سخت افزاری داشته باشد تا بتوانید این نرم افزار را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. در ادامه بیشتر در مورد حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب نرم افزار Disc Calculator آشنا می کنیم. لازم به ذکر است که این نرم افزار شاید بر روی سایت سیستم ها نیز نصب شود ولی برای اینکه بهترین کارایی را داشته باشد، باید حداقل این ویژگی ها را داشته باشد. در ادامه شما را با این ویژگی ها آشنا میکنیم :

  • ویندوز 10، ویندوز 8، ویندوز 8.1، ویندوز 7، ویندوز 2008 از نوع 32 و 64 بیت، ویندوز XP، ویندوز 2003 از نوع 32 و 64 بیت
  • پردازنده از نوع Intel Pentium IV با حداقل 3.0 GHZ توان پردازشی یا مدل های بالاتر
  • RAM با ظرفیت یک گیگابایت یا بالاتر
  • گرافیک از نوع Radeon X700 Series
  • نمایشگر با رزولوشن حداقل 1024*768

  در صورتی که سیستم شما این سخت افزار و سیستم عامل ها را داشته باشد می تواند از نرم افزار Disc Calculator به سادگی استفاده نماید. همچنین بهتر است برای کارایی بیشتر دستگاه، از سیستم سخت افزاری و نرم افزاری به روز استفاده کنید تا به مشکل برخورد نکنید.


  نرم افزار Disc Calculator


  کلام آخر

  نرم افزار Disc Calculator را می توان یکی از بهترین نرم افزارهایی دانست که امروزه برای بسیاری از مراکز حفاظتی و نظارتی می تواند مناسب باشد و می تواند برای مدیریت میزان فضای دیسک مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله شما را با این نرم افزار آشنا کردیم و همچنین برخی از ویژگی های آن را در کنار برخی از کارایی های آن بیان کردیم. شما می توانید با داشتن یک دستگاه PC با حداقل سیستم سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز، کارایی مناسبی را از نرم افزار Disc Calculator داشته باشید.