• نرم افزار Dahua Config Tool

  Dahua ConfigTool برای دستگاه های نظارتی داهوا طراحی شده است. اما کارایی این نرم افزار برای دوربین مداربسته داهوا چیست؟ از مهم ترین کارهایی که می توانید از نرم افزار Dahua Config Tool انتظار داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • نظارت بر خط لحظه از دستگاه های IPC و سایر دستگاه ها
  • تنظیم و پشتیبانی از جلوه های ویدئویی
  • رمزگذاری IPC
  • تنظیم شبکه مربوط به دستگاه های نظارت تصویری
  • مشاهده شماره سریال دستگاه ها
  • قابلیت آپدیت کردن نرم افزار کلی دستگاه های مربوط به نظارت تصویری
  • مشاهده اطلاعات مربوط به ورود دستگاه پارامترها و دستگاه های پیکربندی

  به طور کلی می توان گفت که این نرم افزار دارای اهمیت بسیار زیادی به خصوص در رمزگذاری و استفاده از شبکه های مربوط به سیستم های نظارت تصویری دارای کاربرد می باشد. اما چرا باید از Dahua Config Tool استفاده کرد؟ به طور کلی می توان گفت که برای تامین امنیت در یک شبکه مربوط به استفاده از دستگاه های نظارت تصویری و دسترسی راحت به تمامی دوربین های مداربسته داهوا می توانید از نرم افزار Dahua Config Tool استفاده نمایید. این نرم افزار با توجه به اینکه امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد.

  نرم افزار مدیریت دوربین مداربسته داهوا


  راهنمای قدم به قدم نرم افزار Dahua Config Tool

  در این قسمت قصد داریم شما را بیشتر با استفاده از نرم افزار Dahua Config Tool آشنا کنیم.

  قدم اول

  برای شروع به استفاده از ابزار Dahua Config Tool باید وارد این ابزار شده و سپس به Config Tool مراجعه کرده و با نصب این ابزار، روی آن کلیک کنید.


  قدم اول نصب Dahua Config Tool


  قدم دوم

  در این قسمت دستگاه های دوربین مداربسته داهوا که متعلق به شبکه شما هستند را می توانید پیدا کنید. همچنین می توانید با استفاده از ابزار جستجو و وارد کردن آدرس IP هر دستگاه، آن دستگاه را به سادگی پیدا کنید.

  قدم دوم استفاده از نرم افزار Dahua Config Tool


  قدم سوم

  برای مشاهده زنده تصاویر از طریق نرم افزار Dahua Config Tool باید روی گزینه IE کلیک کنید.


  قدم با قدم با نصب نرم افزار Dahua Config Tool


  در این مرحله برای شما یک پنجره IE باز می شود که باید از آن برای ورود به محیط نمایش استفاده کنید.


  استفاده از نرم افزار Dahua Config Tool برای نمایش زنده


  کلام آخر

  در این مقاله شما را با نرم افزار Dahua Config Tool آشنا کردیم و هم اکنون شما می توانید از این نرم افزار برای استفاده در مدیریت دوربین های داهوا استفاده کنید. با توجه به اهمیت امنیت در بسیاری از شبکه های مربوط به نظارت تصویری این مسئله بسیار با اهمیت است که بتوانید از یک نرم افزار با امنیت بالا استفاده کنید و به همین دلیل شرکت داهوا نسبت به برنامه نویسی اقدام کرده است. Dahua Config Tool یکی از نرم افزارهای بسیار با اهمیتی است که امروزه مورد استفاده در بسیاری از شبکه های LAN مربوط به نظارت تصویری بوده و دارای کاربرد بسیار زیادی است.