• معرفی تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

  دوربین های مداربسته ای که از تکنولوژی HDCVI استفاده میکنند، می توانند تصاویر بسیار باکیفیت تری نسبت به سایر محصولات داشته باشند. این تکنولوژی که طراح آن شرکت داهوا می باشد، با ایجاد مکانیزم سیگنال ها توانسته کیفیت بسیار بیشتری را در هنگام تصویر برداری از دوربین های مداربسته بدست آورد. حتی کیفیت و رزولوشن پشتیبانی شده توسط این دوربین ها از سری AHD نیز بیشتر است و در برخی از مدل های خاص آن به جای به کار بردن عدسی های محدب، از نوع مقعر استفاده شده است. در اصل باید در نظر داشتن که فناوری HDCVI متعلق به شرکت داهو است که سبب محبوبیت بسیار بالای محصولات این شرکت شده است.

  معرفی تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

  پیداش HDCVI شرکت داهوا

  در ابتدای کار شرکت داهوا اقدام به تولید تعداد محدود دوربین های مداربسته آنالوگ نموده بود، این شرکت رفته رفته با کسب تجربه و دانش طراحی دوربین های پیشرفته توانست جایگاه بسیار مناسبی را در بین شرکت های طراحی دوربین های مداربسته بدست آورد. به مرور زمان و با ایجاد شدن تکنولوژی های هوش مصنوعی، داهوا با رونمایی از HDCVI اولین قدم های خود را به منظور ایجاد یک رویکرد جدید در طراحی دوربین های مداربسته برداشت. در تکنولوژی HDCVI با تغییر سیستم کدگذاری سیگنال ها و همچنین افزایش پهنای باندی که داده ها از آن عبور می کنند، باعث شده است تا کیفیت تصویر تا حدود زیادی تغییر کند و از طرفی نیز به شما این اجازه را می دهد تا با سرعتی کاملا زمان واقعی حتی دوربین های 4K خود را نیز مشاهده و کنترل کنید. البته باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که به دلیل متفاوت بودن سیگنال های موجود در دوربین های HDCVI شرکت داهوا، نیازمند دستگاه هایی با همین تکنولوژی نیاز می باشد تا بتواند فیلم های خود را به راحتی ذخیره سازی کنید.

  معرفی تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

  معرفی تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

  ویژگی های خاص HDCVI شرکت داهوا

  با ایجاد شدن یک بستر مخصوص، شرکت داهوا توانسته با تلفیق هوش مصنوعی دوربین های دیجیتالی بسیار با کیفیتی را ایجاد کند. این دوربین ها که از تکنولوژی شرکت داهوا بهره مند هستند، می توانند از روشهایی چون تشخیص چهره و یا تعقیب یک فرد در یک محیط شلوغ نیز به منظور کنترل بهتر محیط پیرامون خود استفاده کنند. همچنین پشتیبانی از کیفیت هایی چون 4K و Ultra HD نیز سبب می شود تا تصاویر بسیار با کیفیتی را در اختیار داشته باشید. بدون استثنا به دلیل وجود تغییر سیگنال ها، دوربین های HDCVI شرکت داهوا دارای تکنولوژی Starlight نیز می باشند، که این اجازه را می دهد تا دید بسیار بهتری در شب نیز در اختیار داشته باشید.

  همچنین با ایجاد نسل جدید اینتکنولوژی به نام 3.0 HDCVI، دستگاه های این شرکت می توانند تصاویر دوربین های مختلفی را که شامل انواع آنالوگ استاندارد ، AHD، IP ، HDCVI و HDTVI را نیز به خوبی پشتیبانی کنند و در هنگام کار به شما اجازه می دهد در انتخاب دوربین های خود محدودیتی نداشته باشید.

  به کمک ضبط کننده های دیجیتال (DVR) می توانید نقطه های دسترسی مختلفی را برای چندین سرویس امنیتی در نظر بگیرید و با ادغام کردن دوربین هایی که از HDCVI بهره مند هستند، با سنسورهای مدیریتی می توان به خوبی یک محیط را به صورت کاملا حرفه ای و دقیق مورد بررسی قرار داد. در سال های اخیر و با رونمایی از نسل سوم HDCVI دوربین ها می توانند علاوه بر ارسال ویدئوهای دریافتی داده ها را نیز به کمک سنسورهای ورودی خود مانند: آلارم، رطوبت، دما و... را نیز به محیط نظارتی ارسال کنند. یکی از محبوبیت های HDCVI که در نسل های جدید نیز به آن اشاره شده است، قابلیت ارسال اطلاعات به صورت بی سیم می باشد که می تواند نصب و طراحی یک سیستم امنیتی را به کمک دوربین های داهوا بسیار ساده نماید.

  معرفی تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

  معرفی تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

  با وجود نسخه های جدید تکنولوژی HDCVI می توان از انواع روش های هوشمند مانند، ردیابی هوشمند ، تشخیص چهره، شمارش افراد، نقشه برداری از گرما، نیز به منظور کنترل راحت تر یک محیط استفاده نمود، کیفیت بسیار بالای دوربین های این شرکت و درکنار تنوع بسیار بالای آنها و حتی توانایی ارسال داده ها در حدود 500 متر باعث شده است تا بتوانید کیفیت بسیار مناسبی را برای سیستم امنیتی خود ایجاد کنید و به آسانی مدیریت بخش های شلوغ و پر جمعیت، کار نظارتی خود را کاهش دهید.