• معرفی دوربین های مداربسته IP دار

  محصولات IP داهوا با داشتن کیفیت مثال زدنی خود، می توانند باعث افزایش امنیت محیط شود. این تکنولوژی به شما این امکان را می دهد تا به کمک پلتفرم های موجود بتوانید محیط های مورد نظر خود را از راه دور کنترل کنید و بدون نیاز به حضور همیشگی در خانه و یا امکان اداری مورد نظر تمام بخش های آن را زیر نظر داشته باشید. به کمک ابزار شبکه و همچنین وجود محصولات IP شرکت داهوا می توانید تلفیقی از تکنولوژی و امنیت را در محیط های مختلف به منظور امنیت بیشتر به کار بگیرد و سبب افزایش امنیت محیط خانه خود شوید.

  معرفی دوربین های مداربسته IP دار

  معرفی دوربین های مداربسته IP دار


  دوربین IP دار چیست؟

  با استفاده این نوع دوربین های مداربسته که به نام InternetProtocol Camera شناخته می شوند، می توانید ارسال و دریافت داده ها را از طریق شبکه انجام دهید. این نوع دوربین ها که برعکس عملکرد دوربین های مداربسته آنالوگکار می کنند، می توانند از طریق ایجاد شدن یک بستر صحیح، ویدئو و صدای محیط را ازطریق اینترنت برای کاربران خود ارسال کنند. موارد بسیاری برای خرید یک دوربین IP دار باید مورد توجه باشد و همچنین داشتن کیفیت بسیار بالا در طراحی و مکانیزم های به کار رفته در آن نیز میتواند از دلایل انتخاب یک دوربین IP دار باشد. داشتن رزولوشن های مختلف به شما این امکان را می دهد تا بسته به محیط مورد نظر، یک دوربین مناسب را برای کنترل از طریق شبکه در اختیار بگیرید. شرکت داهوا با داشتن تکنولوژی هایی چون HDCVI و Starlight می تواند باعث کنترل بسیار آسان تر محیط شود، حتی این دوربین ها در نسخه های جدید خود، دارای سنسورهای ورودی مانند، دما، رطوبت و آلارم نیز هستند و می توانند در صورت بروز مشکل علاوه بر رصد محیط، داده های جمع آوری شده را نیز ارسال کنند.

  چرا محصولات IP داهوا

  این دوربین ها که با استفاده از شبکه می توانند در هر جایی از دنیا در اختیار شما باشند، این اجازه را به شما میدهد تا در صورت نیاز به کنترل از راه دور نیز بتوانید به آسانی مکان خود را مورد بررسی قرار دهید و از امنیت آن با خبر شوید. تنوع دوربین های مبتنی بر IP بسیار زیاد می باشد و میتوان این محصولات را به کمک نوع قرار گیری آنها دسته بندی نمود. داشتن یک محصول بسیار حرفه ای و باکیفیت ضامن اصلی امنیت مکان شما می باشد. شرکت داهوا با داشتن انواع دوربین های IP دار با عملکردهای مختلف و همچنین وجود تکنولوژی های مختلف هوش مصنوعی، باعث می شود تا در هر لحظه از شبانه روز، محیط خانه خود را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعات را از طریق پلتفرم های مختلفی چون اندروید و یا IOS در اختیار بگیرید.


  معرفی دوربین های مداربسته IP دار

  معرفی دوربین های مداربسته IPدار


  مزایای استفاده از دوربین های IP

  گسترش دوربین های شبکه ای، باعث شده است تاحدود زیادی نسل، دوربین های آنالوگ رو به پایان باشد و مسیر جدیدی برای پیشرفت دوربین های مداربسته ایجاد شود. شاید یکی از دلایل محبوبیت این نوع دوربینها، توانایی کنترل تمام وقت از هر مکانی می باشد و این اجازه را به کارفرمایان و تولیدی های مختلف بدهد تا بتوانند بدون مراجعه به محل کار خود و یا در صورت بروز مشکل به راحتی به تمام محیط کاری خود دید داشته باشند و در صورت بروز مشکل بتواننداقدامات لازم را انجام دهند.

  همچنین سادگی راه اندازی و کاهش پیدا کردن هزینه های راه اندازی این نوع دوربین های مداربسته، نسبت به سری های قدیمی نیز با صرفه تر می باشد و در محیط های بزرگ و بسیار پیچیده با کاهش سیم کشی های طولانی می تواند هزینه های پیاده سازی یک سیستم امنیتی را کاهش دهد. با پیشرفت تکنولوژی های هوش مصنوعی و همچنین طراحی دوربین های مداربسته IP دار، می توان مطمئن بود که این دوربین ها از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به محصولات قدیمی تر برخوردار هستند و به کمک قابلیت های هوش مصنوعی می توانند محیط های مختلف را کنترل کنند. شرکت داهوا با طراحی انواع دوربین های مداربسته IP دار، باعث شده است تا بتوان کنترل بسیار مناسب تری را بر روی محیط اعمال کرده و از این طریق بتوانید بدون حضور در محیط، تمام بخش های مورد نظر خود را به صورت کاملا از راه دور و به واسطه اینترنت کنترل نمایید.