• معرفی تکنولوژی جدید دوربین های داهوا با نام HDCVI V3

  تکنولوژی HDCVI به عنوان یکی از بهترین و در عین حال قوی ترین و تکنولوژی های موجود در زمینه دوربین های مداربسته می باشد. حال با ایجاد شدن روشی به نام HDCVI V3 که در سال های اخیر بسیار محبوب شده است، افرادی که از آن استفاده می کنند، می توانند با ویژگی های جدید و تلفیق شده با هوش مصنوعی بتوانند کنترل کامل و دقیق تری نسبت به یک محیط پیدا کنند. وجود ابزارهایی چون PoC، 4MP، XVR و... در این نوع از دوربین های مداربسته بار دیگر می تواند نشان دهد که قدرت این تکنولوژی با افزوده شدن ویژگی های جدید بسیار کاربردی می باشد.

  معرفی تکنولوژی جدید دوربین های داهوا با نام HDCVI V3


  ویژگی های استفاده از HDCVI V3 در دوربین های نسل جدید

  ایجاد شدن وضوح بهتر و کیفیت بالاتر در دوربین های مداربسته، یکی از آرزوهای مشترک در این صنعت برای تمام افراد این حوزه می باشد، تکنولوژی هایی چون 4K HCVR و HDCVI در نسل جدید دوربین های مداربسته باعث شده است تا کنترل و همچنین کیفیت فیلم های ذخیره شده به کمک این دوربین ها تا حدود زیادی افزایش پیدا کند و با داشتن ویژگی های هوش مصنوعی می توان به خوبی تمام بخش های یک محیط مشخص شده را به خوبی کنترل کرد.

  استفاده از تکنولوژی جدید Starlight که در سری HDCVI V3 استفاده شده است، این امکان را به به دوربین ها می دهد تا بتواند در محیط هایی که نور بسیار کمی دارند نیز به خوبی عمل کنند، همچنین داشتن این تکنولوژی می تواند محیط هایی که نیازمند دید در شب نیز می باشد را با وضوح بسیار بهتری مورد بررسی قرار دهد. این موضوع باعث می شود که این دوربین ها برای محیط های کم نور بسیار مفید و کاربردی باشد.

  معرفی تکنولوژی جدید دوربین های داهوا با نام HDCVI V3


  مدل های جدید دوربین های داهوا با داشتن تکنولوژی HDCVI V3 می توانند از طریق تکنولوژی چشم ماهی به خوبی محیط های مختلف را بررسی کند و با داشتن عمق و میدان دید بسیار عالی می توانند تصاویر بسیار با کیفیتی را ذخیره نمایید. این مدل از دوربین ها به دلیل داشتن وسعت دید بیشتر می توانند نقاط مختلف محیط های بسته را شناسایی کرده و از این طریق نقاط کور آن را به خوبی مورد بررسی و کاوش قرار دهند.

  بازبینی طراحی دوربین های مداربسته در سری HDCVI V3

  افزایش کیفیت و همچنین حالت ظاهری دوربین ها در سری جدید HDCVI V3 باعث شده است که کیفیت و عمر این محصول تا حدود زیادی تغییر کند، یکی از ویژگی هایی که در این دوربین ها به خوبی به چشم میخورد، تغییر طراحی ظاهری و همچنین رنگ دوربین ها می باشد. مدل های جدیدی چون حالت های چشم گلوله ای نیز در این نسخه از دوربین های شرکت داهوا طراحی شده است که می تواند برای بررسی یک محیط خاص با میدان دیدن کم بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

  معرفی تکنولوژی جدید دوربین های داهوا با نام HDCVI V3


  وجود دوربین های PIR که به صورت یک دوربین سوراخ دار به همراه مادون قرمز طراحی شده است این امکان را فراهم می کند که محیط هایی که نیازمند بررسی و تشخیص نفوذ نیازمند است، بسیار کاربردی باشد. این دوربین ها با داشتن ویژگی های بسیار خاص خود می توانند در محیط های کوچک که نیازمند حفاظت بسیار زیاد است نیز مورد استفاده قرار بگیرد.