• بررسی انواع دوربین های مداربسته شرکت داهوا

  ایجاد روش های خاص و البته جزئی می تواند تا حدود بسیار زیادی سبب رشد و تغییرات بسیار زیادی در دوربین های مدار بسته شود. این روشها می تواند هر چند جزئی باشد، اما می توانند تغییرات بسیار زیادی را در داخل یک دوربین مداربسته ایجاد کند.

  بررسی انواع دوربین های مداربسته شرکت داهوا


  تغییر در چراغ IR میکروکریستالی

  دوربین های مداربسته جدید HDCVI با داشتن یک LED که با تکنولوژی IR همراه است. این لنز 60% ظریف تر از حالت های معمولی می باشد و می تواند دو برابر اشعه نوری بیشتری را در خود نگه دارد، تا بتواند در شب و یا در محیط های مختلف به خوبی عمل فوکوس را انجام دهد و کیفیت تصویر را تا حدود زیادی افزایش دهد، داشتن یک لنز حبابی براکت دار نیز توانسته به خوبی باعث افزایش میدان دید دوربین شود و تا حدود زیادی باعث شده قابلیت انعطاف پذیری تاحدود بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

  تنوع ورودی ها و زنگ ولتاژ در دوربین های مداربسته

  استفاده دوربین های مدار بسته در محیط های گوناگون سبب شده که استانداردهایی برای آن شکل بگیرد.، یکی از این موارد بررسی ورودی جریان های برق ناپایدار می باشد که در دوربین های مداربسته HDCVI مورد استفاده قرار می گیرد. در این تغییر جدید اگر میزان ولتاژ دستگاه به صورت ناگهانی تغییر کند، سیستمی به عنوان زنگ ولتاژ در آن وجود دارد که می تواند باعث نمایش دادن میزان خطر و ایجاد آلارم در داخل دوربین های مداربسته داهوا شود، که ضامن تایید و تنظیم عمر دوربین ها می باشد.

  ویژگی های موجود در دوربین های مداربسته داهوا توانسته با ایجاد یک تغییر کوچک به خوبی نیازهای کاربران خود در محیط های بزرگ ویا کوچک را تامین کند. این دوربین ها با داشتن شرایط و البته کیفیت تصاویر بسیار بالا و در کنار آن پشتیبانی از 4MP بسیار محبوب و مورد استقبال قرار گرفته است. ویژگی های مختلفی چون تغییر ظاهر و همچنین وجود سیستم های مختلف هوش مصنوعی و تعبیه شده در داخل این دوربین ها می تواند باعث شود تا کنترل یک محیط بسیار شلوغ نیز تا حدود بسیار زیادی ساده و مدیریت آن آسان شود.

  بررسی انواع دوربین های مداربسته شرکت داهوا

  استفاده از تکنولوژی های هوش مصنوعی

  بعد از سال 2016، دوربین های مداربسته داهوا توانسته اند، با داشتن ویژگی های بسیار زیاد و البته ترکیب آن با هوش مصنوعی به خوبی نیازهای کاربران خود را رفع کنند، به عنوان مثال یکی از تغییراتی که در دوربین های مداربسته این شرکت ایجاد شده است، استفاده از روش تعقیب شخص می باشد که به دوربین و کاربر آن این اجازه را می دهد تا بتوانند به خوبی یک شخص خاص را کنترل و از راه دور رفتار او را کنترل کنند.همچنین وجود تکنولوژی تشخیص تعداد افراد و البته شناسایی چهره نیز در سال های اخیر به این دوربین اضافه شده و توانسته کارایی این دوربین ها را تاحدود بسیار زیادی افزایش دهد. روش های بسیاری وجود دارد که این اجازه را به کاربران خود می دهد تا بتوانند با استفاده دوربین های داهوا محیط اطراف خود کنترل کنند و از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنند.