• معرفی دوربین های مداربسته HDCVI Camera 3231 داهوا

  دوربین های سری HDCVI Camera 3231 شرکت داهوا به عنوان یکیاز بهترین و در عین حال کاربردی ترین دوربین های مداربسته شناخته می شوند. اینشرکت با داشتن سابقه بسیار طولانی در زمینه طراحی دوربین های مداربسته توانسته باایجاد تکنولوژی های روز دنیا به خوبی نیازهای امنیتی بخش ها و سازمان های مختلف راتاحدود زیادی دفع کند. وجود تکنولوژی های برتر و طراحی جدید با ظاهری بسیار خاصباعث شده است که دوربین های سری HDCVICamera 3231بتوانند به خوبی به عنوان یک دوربین امنیتی حرفه ای مورد استفاده قرار بگیرد،داشتن رابط کاربری حرفه ای و همچنین ویژگی های جدید می تواند تا حدود زیادی باعثافزایش امنیت یک محیط شود.


  معرفیدوربین های HDCVI Camera3231شرکت داهوا


  ویژگی های دوربین مداربسته HDCVI Camera 3231

  استفاده از دوربین مداربسته HDCVI Camera 3231 به خوبی می تواند در بخشهای مختلف و مخصوصا در محیط های تاریک به خوبی عمل کند. داشتن تکنولوژی STARVIS CMOS و باز طراحی دوباره دوربین ها می تواند به خوبی این امکان را بدهدتا شدت نور را در محیط های تاریک بسیار بیشتر کرده و در این بین کیفیت تصویر نیزتغییری نکند. این ویژگی اجازه می دهد تا بتوانید به خوبی کیفیت تصویر را حفظ کنیدو با این ویژگی به خوبی محیط های مختلف را مدیریت کنید. قدرت این دوربین ها درمحیط های تیره به شدت زیاد است و در حدود 0.005Lux می توانند در محیط های تاریک نور را دریافت کنند، که این ویژگی میتواند بسیار کاربری و جذاب باشد.

  معرفیدوربین های HDCVI Camera3231شرکت داهوا


  تست های بسیاری برای بررسی عملکرددوربین مداربسته HDCVICamera 3231انجام شده است و نشان داده که این دوربین می تواند به خوبی نور محیط های تیره رانیز بدون افت کیفیت دریافت کند و با استفاده تکنولوژی اسنپ شات خود می تواند بهراحتی بخش های مختلف فیلم مورد نظر را عکس برداری نماید و از کیفیت آن جلوگیریکند.