• معرفی و پیروزی های دوربین های مداربسته HDCVI

  دوربین های مداربسته HDCVI یکی از بهترین و در عین حال کارآمد ترین دوربین های موجود در بازار میباشد، این دوربین ها با داشتن ویژگی های مختلف به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به خوبی بخش های مختلف یک مکان را با استفاده از این دوربین ها کنترل کنید. دوربین های داهوا با داشتن ویژگی های خاص و البته بسیار حرفه ای می تواند تاحدود بسیار زیادی به شما در تامین امنیت مکان های مختلف کمک نماید. این دوربین ها هر ساله به دلیل داشتن ویژگی های خاص می توانند جوایز بسیاری را کسب کنند و در سال 2015 توانسته بودند به عنوان بهترین دوربین های شناخته شده در بازار دوربینهای دیجیتال شناخته شوند.


  معرفی وپیروزی های دوربین هایمداربسته HDCVI


  دستاورد های دوربین های مداربسته HDCVI در سال 2015

  فروش 200 درصدی دوربین های مداربسته HDCVI نشان دهنده اهمیت و ارزش این دوربین ها دربازار های جهانی می باشد. فروش محصولات این دوربین در بیش از 150 کشور دنیا گسترش یافته است و می توانند به خوبی به عنوان یکی از بهترین دوربین های موجود در بازار شناخته شوند. فناوری های موجود در دوربین های مداربسته HDCVI شرکت داهوا در بیش از 100 نمایشگاه و نمایشگاه جاده ای میتوانید مشاهده کنید.

  تنوع دوربین های مداربسته HDCVI بسیار زیاد می باشد و مدل های مختلف HCVR لوازم جانبی فراوانی دارد که می توانید از آنها برای افزایش امنیت بیشتر محیط های خود استفاده کنید. این ابزارها می توانند به خوبی باعث شوند تا بتوانید امنیت خود را با تا حدود بسیار زیادی رفع کنید و از این ویژگی می توانید تا حدود زیادی به عنوان یکی از روش های مهم افزایش امنیت خود استفاده کنید. دوربینهای داهوا دارای تنوع بسیار مناسبی هستند و می توانند در هر قسمتی نصب شوند و با بهره گیری از تکنولوژی های هوش مصنوعی موجود در آنها می توانند به خوبی از آنهااستفاده کنند.


  معرفی وپیروزی های دوربین هایمداربسته HDCVI


  معرفی مدل های مختلف دوربین HDCVI 2120/2220

  سری جدید دوربین های مداربسته HDCVI را می توانید به عنوان دوربین های کنترل از راه دور خانه های هوشمند استفاده کنید، این دوربین ها با داشتن ویژگی های مختلف و طراحی کاملا نوآورانه و حرفه ای و داشتن سنسورهای مختلف می توانند تا حدود بسیار زیادی در بخش های مختلف یک محیط بسته کنترل داشته باشید.


  معرفی وپیروزی های دوربین هایمداربسته HDCVI


  یکی از ویژگی های خارق العاده دوربین های مداربسته HDCVI داشتن حالت بسیار قدرتمند دید در شب می باشد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در شب و بدون نیاز به ابزار خاصی تمام بخش های مختلف یک محیط را بررسی کرده و با استفاده ازابزار SnapShot موجود در این دوربین ها بتوانید به خوبی تصاویر کاملا واضح و حرفه ای را دریافت کنید. یکی از محبوب ترین ابزارهای استفاده شده در دوربین های مداربسته HDCVI سیستم HCVR است که این امکان را فراهم می کند تا بتواند به راحتی بخش های مختلف یک محیط را با استفاده از آن کنترل کنید و به خوبی بتوانید تمام قسمت های موجود در یک محیط را کنترل و بررسی کنید و از آنها به صورت کامل و زمان واقعی استفاده نمایید.