• ویژگی های پرچمدار 1080 دوربین های داهوا

  پرچمدار 1080 دوربین های داهوا با داشتن قابلیت های ویژه می تواند به خوبی به عنوان یک دوربین حرفه ای در زمینه تامین امنیت محیط های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. دوربین HAC که قابلیت های بسیار فراوانی دارد و با ادغام تکنولوژی های سخت افزاری و هوش مصنوعی توانسته به خوبی در محیط های مختلف باعث افزایش امنیت شود، با داشتن قابلیت هایی چون StarLight و همچنین قابلیت پشتیبانی تمام رنگی می تواند به خوبی در هر محیطی تصاویر بسیار با کیفیتی را برای شما ضبط کرده و با ترکیب تکنولوژی های هوش مصنوعی می تواند به خوبی باعث افزایش امنیت در محیط های پر ترافیک شود.

  ویژگی های پرچمدار 1080 دوربین های داهوا

  قدرت بارز پرچمدار 1080 دوربین های داهوا

  یکی از ویژگی های خاص پرچمدار 1080 دوربین های داهوا وجود قابلیت استارلایت به کمک قابلیت تشخیص رنگ می باشد. این تکنولوژی به شما این امکان را می دهد تا بتواند به خوبی در محیط های تاریک که دارای حداقل نور می باشد، نیز تصاویر کاملا رنگی و با کیفیتی را در اختیار داشته باشید. قابلیت استارلایت در دوربین پرچمدار 1080 دوربین های داهوا می تواند به خوبی باعث ایجاد یک طیف رنگی زیبا در کنار تصویر کاملا شفاف شود که همین امر می تواند به خوبی باعث دریافت یک تصویر بسیار خاص و باکیفیت شود.

  یکی دیگر از مواردی که می توان به وضوح در پرچمدار 1080 دوربین های داهوا مشاهده کرد، وجود سنسورهای شرکت سونی می باشد. این سنسور به خوبی می تواند با جذب و پخش نور به صورت کاملا سریع و راحت یک محیط کاملا روشن را فیلمبرداری کرده و می تواند به خوبی با ایجاد کردن سایه های دقیق تصاویر کاملا شفاف و دقیقی را ایجاد کند. سنسور استارلایت به شما این امکان را می دهد تا به خوبی بتوانید نور محیط را چند برابر کرده و از آن بهره مند شوید.

  ویژگی های پرچمدار 1080 دوربین های داهوا

  لنزهای با کیفیت پرچمدار 1080 دوربین های داهوا

  یکی از ویژگی های خاص پرچمدار 1080 دوربین های داهوا وجود لنزهای بسیار قدرتمند با دریچه دیافراگم باز می باشد. این لنز ها که در سه حالت 1،1.5،2 طراحی شده اند می توانند به خوبی نور محیط را جذب کرده و با واسطه آن می توانند به خوبی تصاویر باکیفیت و کاملا FullHD را طراحی کنند. داشتن لنز های بزرگ و باکیفیت به منزله دریافت بیشتر نور محیط می باشد و می تواند به خوبی باعث افزایش کیفیت و ایجاد طیف رنگی بیشتر در تصاویر می شود.

  ویژگی های پرچمدار 1080 دوربین های داهوا

  یکی از قابلیت های خاص استارلایت در پرچمدار 1080 دوربین های داهوا قابلیت های ISP میباشد، با استفاده از این قابلیت دوربین های داهوا می توانند به خوبی تصاویری کاملا حرفه ای و بدون لرزشی طراحی کند و می تواند با پیش بینی مسیر حرکت یک شی به خوبی تصویری واضح از آن را ذخیره سازی کند، قابلیت های مختلفی چون Snapshot در این دوربین ها این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تصاویر کاملا حرفه ای و جذابی را ایجاد کنید و از طرفی نیز می تواند باعث افت فریم در ویدئو و کیفیت تصاویر شود. پرچمدار 1080 دوربین های داهوا دارای مدل های مختلفی می باشد که می توان از آنها در محیط های مختلف استفاده نمود، مدل های چون سری چشم ماهی و یا سقفی و گرد نیز در این بین دیده می شود.