• قابلیت های ویژه دید در شب داهوا

  استفاده از قابلیت دید در شب داهوا به شما این امکان را می دهد تا در هر محیطی به خوبی بتوانید برای افزایش امنیت خود استفاده کنید. یکی از ویژگیهای اصلی دوربین های داهوا قدرت آنها در محیط های تاریک می باشد و این امکان رافراهم می کند تا بتواند به خوبی قسمتهای مختلف یک محیط را مورد بررسی قرار دهید. بهینه سازی قابلیت دید در شب داهوا این امکان را می دهد تا بتوانید به خوبی بخش های مختلف را بررسی کنید و از این طریق می توانید در محیط های کم نور نیز تصاویر بسیار با کیفیت را دریافت نمایید.

  قابلیت های ویژه دید در شبداهوا

  قابلیت های ویژه دید در شبداهوا

  ویژگی های مربوط به قابلیت دید در شب داهوا

  یکی از ویژگی های مهم و بسیار جذاب دوربین مداربسته داهوا که قابلیت بسیار ویژه ای را نسبت به رقیبان خود در اختیار کاربران می گذارد دید در شب داهوا  می باشد. این حالت StarLight نام دارد، این امکان را فراهم می کند تا یک دوربین بتواند در محیطهای کاملا تاریک و کم نور نیز به خوبی محیط اطراف را مورد بررسی قرار دهد و به شمااین امکان را می دهد تا نور بسیار مناسبی را در محیط های تاریک جذب نمایید.

  HDCVI 1230 با داشتن قابلیت های دید در شب داهوا به شما این امکان را می دهد تا به خوبی بتوانید در محیط های کم نور نیز بتوانید بخش های مختلف یک محیط را مورد بررسی قرار دهید. دید در شب داهوا به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تصاویر محیط های تاریک را به درستی و با استفاده از تکنولوژی های موجود به خوبی مشاهده کنید. قابلیت HDCVI 1230 در محیط تاریک به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نور محیط را به صورت دقیق بازتاب کنید و همین موضوع می تواند باعث سایه زنی بهتر اجسام موجود در محیط شود که می تواند باعث افزایش دید بیشتری بر روی چهره افراد نیز شود.

  قابلیت های ویژه دید در شبداهواقابلیت های ویژه دید در شبداهوا 

  کیفیت صدا ویژگی مهم دوربین داهوا

  قابلیت دید در شب داهوا، تنها یکی از مزیت های استفاده از HDCVI 1230 می باشد، یکی دیگر از این قابلیت ها که می تواند در محیط های شلوغ و کم جمعیت مورد استفاده قرار بگیرد، قابلیت کیفیت صدای بسیار مناسب دوربین های داهوا می باشد. به منظور ذخیره سازی راحت صدا دیگر نیازمند استفاده از کابل به منظور انتقال صدا در این دوربین ها نیاز نیست. به کمک وجود تکنولوژی های ISP و 1230 علاوه بر کیفیت بسیار بالا دوربین داهوا در محیط های تاریک می توان به خوبی خروجی صدای بسیار با کیفیتی را نیز در نظر گرفت و به کمک آن می توانید به خوبی محیط های مختلف خود را با امنیت بیشتری اداره کنید. تکنولوژی استارلایت قابلیت دید در شب داهوا را تضمین کرده است و با ایجاد کردن یک نور مناسب و یکنواخت حتی می تواند در تاریک ترین مکان های محیطی نیزبه خوبی باعث افزایش کیفیت تصاویر شده و به کمک آن می توان به خوبی بخش های مختلف یک محیط تاریک را نیز بسیار باکیفیت و کاملا دقیق و با جزئیات کامل مورد بررسی قرار داد. قابلیت دید در شب داهوا یکی از ویژگی های بسیار خاص دوربین های شرکت داهوا می باشد که از لنزهای سونی بهره می برد.