• معرفی سیستم های بازرسی وسایل نقلیه شرکت داهوا

  یکی از راه های متداول استفاده ازدوربین های مداربسته، در بخش سیستم های بازرسی وسایل نقلیه می باشد، با بازرسی کردن وسایل نقلیه به کمک سیستم های موجود میتوان به خوبی از ورود کالاهای غیرقانونی به یک محیط جلوگیری کرد. شرکت داهوا باداشتن تکنولوژی های برتر در زمینه طراحی دوربین های مدار بسته و سیستم های بازرسی وسایل نقلیه توانسته نیازهای مشتریان بسیارزیادی را در سراسر دنیا و مخصوصا ایران برطرف کند. این شرکت چینی با بهره گیری ازروش های جدید و سیستم های بروز توانسته این نیاز را در سیستم های امنیتی مختلف فراهم کند.

  معرفی سیستم های بازرسیوسایل نقلیه شرکت داهوا


  روش های زیادی چون استفاده از سگ های ردیاب و یا آینه های بازتابی وجود دارد که هر کدام می تواند در این صنعت به عنوان یک سیستم امنیتی شناخته شود، اما این روش ها بسیار قوی نبوده و همیشه مشکلات زیادی را به وجود می آورد و همچنین می توان گفت این روش ها دارای نقاط کور و نقطه ضعف های بسیار زیادی می باشد. اما شرکت داهوا توانست با ایجاد یک سیستم تحت نظارت  UVSS به خوبی این مشکل را رفع کند و با این فناوری بینایی قدرتمند که با وضوح بالا می تواند یک ماشین را اسکن کند به خوبی تمام قسمت های آن را شناسایی و مشخص کند.

  بررسی اجمالی سیستم های بازرسی وسایل نقلیه

  سیستم های بازرسی وسایل نقلیه داهوا دارای چهار قسمت بسیار مهممی باشد، که شامل ماژول اسکن وسیله نقلیه، دوربین اتوماتیک تشخیص شماره پلاک،سیستم منبع تغذیه ای قدرتمند و همچنین ماژول کنترل سیستم می باشد. ماژول اسکن اصلی دوربین سیستم های بازرسی وسایل نقلیه داهوا زمانی که دوربین ANPR در حال شناسایی پلاک میباشد. البته باید در نظر داشت که تمام این کارها بلافاصله و در حالت زمان واقعی صورت می گیرد و می توان از این روش که توسط رایانه شخصی و به کمک یک نرم افزار کنترل می شود، می تواند به خوبی بخش های مختلف اسکن شده را که به صورت سه بعدی رسممی شوند، مشاهده کنند.

  معرفی سیستم های بازرسی وسایل نقلیه شرکت داهوا


  البته باید درنظر داشت که اینتنها جزء سیستم های بازرسی وسایل نقلیه داهوا می باشد، این ابزار به شما این امکان را می دهد تا در مکان هایی که امکان ورودی و خروجی شما محدود به یک مسیر باشد، به خوبی عمل کند، اما این روش و این ابزار به عنوان یک وسیله کنترل چند مکانی مناسب نیست به همین منظور می توان ازابزاری به عنوان EMS که سیستم نظارت ورود و خروج نام دارد برای این کار استفاده نمود.

  ویژگی های سیستم های بازرسی وسایل نقلیه دهوا شامل چه مواردی می باشد؟

  ·        وجود دوربین ANPR یکی از بهترین و در عین حال قوی ترین دوربین های طراحی شده در این نوع سیستم ها

  ·        بازوی متحرک که قابلیت اسکن تمام قسمت های یک ماشین را میدهد و می تواند به خوبی تمام بخش ها و نقاط کور آن را کنترل کند.

  ·        واحد عملیاتی که شامل یک رابط کاربری قدرتمندمی باشد و این اجازه را میدهد تا کاربران و مسئولان امنیتی به خوبی بتوانند از این ابزار بهره مند شوند.

  ·        در سیستم های بازرسی وسایل نقلیه داهوا می توان به خوبی از سنسورهای حلقه خروج و حلقه ورودی استفاده نمود و از آنها در هنگام تشخیص مسیر حرکت بهره مند شد.