• معرفی دوربین مداربسته HDCVI XVR88168

  امروزه استفاده از تجهیزات دوربین مداربسته، امری بسیار حیاتی در تامین امنیت محیط های مختلف شده است. سیستم دوربین مداربسته داهوا مدل HDCVI XVR88168 با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و تکنولوژی های روز دنیا توانسته به خوبی نیازهای بسیاری از مشتریان خود را تامین کند. این دوربین ها که دارای کیفیت و امکانات بسیار زیادی می باشند، می توانند عملکرد های چندگانه و هوشمندی داشته باشند و با پشتیبانی از قابلیت 4MP می توانند تصاویر بسیار باکیفیت و دقیقی را به صورت زنده ذخیره کنند.داشتن قابلیت ضبط اطلاعات به صورت HD و انواع روش های تشخیص چهره از دیگر ویژگی های این دوربین می باشد.

  معرفی دوربین مداربسته HDCVI XVR88168


  ویژگی های دوربین مداربسته  HDCVI XVR88168

  استفاده از این دوربین مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد، یکی از ویژگی های خارق العاده این دستگاه وجود دو کانال مجزا با وضوح کیفیت 4MB می باشد که می توانند به صورت زنده تمام اطلاعات مربوط را در خود ذخیره کند، همچنین داشتن 4 خروجی کاملا با کیفیت بسیار بالا با نرخ فریم 15FPS باعث شده است که HDCVI XVR88168 به عنوان یکی از محبوب ترین برندهای موجود در بازار شناخته شود. داشتن کیفیت 1080 نیز یکی دیگر از ویژگی های بسیار خاص این دوربین چینی است که می تواند باعث افزایش وضوح و میدان دید شود و به خوبی محیط های بزرگ را تحت پوشش خود قرار دهد.وجود تکنولوژی H.264+ که به عنوان یکی از روش های نوین ذخیره سازی داده ها نیز شناخته می شود باعث شده تا حدود 70 درصد حجم ویدیو ها را کمتر کرده و با ایجاد شدن این قابلیت پهنای باند مصرفی و میزان فضای استفاده شده را بسیار کاهش دهد. این عملکرد می تواند به سادگی باعث استفاده و ذخیره سازی طولانی مدت اطلاعات شود و کاربران HDCVI XVR88168 می توانند با خیالی راحت تمام داده های خود را جمع آوری و بررسی نمایند.

  معرفی دوربین مداربسته HDCVI XVR88168


  تکنولوژی های هوش مصنوعی به کار رفته در دوربین های مداربسته HDCVI XVR88168

  تکنولوژی های هوش مصنوعی باعث شده است که این نوع دوربین ها بتوانند به خوبی نیازهای کاربران خود را رفع کنند و با بهره گیری از روش های نوین موجود در این زمینه بتوانند امنیت بخش های مهمی چون فرودگاه ها، مناطق نظامی و یا محل های پر رفت و آمد را به خوبی در اختیار داشته باشند، وجود تکنولوژی هایی چون تعقیب خط، IVS و بررسی تعداد افراد حاضر در محیط می تواند به خوبی به عنوان سیستم های کاملا مناسب جهت کنترل جمعیت و همچنین شناسایی افراد خاص استفاده نمود.

  معرفی دوربین مداربسته HDCVI XVR88168


  یکی دیگر از ویژگی های دوربین های HDCVI XVR88168 استفاده از حالت پانارومیک می باشد که به صورت 360 درجه می تواند محیط را زیر نظر داشته باشد. مدل هایی چون سری DH-HAC-EB2401 می توانند با داشتن تکنولوژیی به عنوان چشم ماهی محیط بیشتری را زیر نظر داشته باشند و نقاط کور یک محیط را به وضوح مشاهده کنند. همچنین این دوربین ها را می توان بر روی دیوار، سقف و یا در گوشه های یک محیط خاص قرار داد و کارایی و قابلیت نصب همه جانبه آنها باعث شده است تا بتوان تمام یک فضای مشخص شده را تحت کنترل درآورد.