خانه / دسته بندی محضولات / SWITCH / معرفی سوئیچ DH-PFS3110-8P-96

معرفی سوئیچ DH-PFS3110-8P-96


مشخصات فنی
مدل
DH-PFS3110-8P-96
درگاه اترنت
1*1000 Base-X
1*10/100/1000 Base-T
8*10/100 Base-T (PoE power supply)
مصرف برق PoE
Each power ≤30W, Total≤96W
پروتکل PoE
IEEE802.3af, IEEE802.3at
ظرفیت تعویض
7.6G
نرخ حمل و نقل بسته
4.17Mpps
حافظه بسته بسته
1Mb
اندازه جدول MAC
8K
کنترل جریان
Enable by default
رطوبت برنامه
10%~90%
برقDC48~57V
حفاظت از رعد و برق
Common Mode 4KV
Differential Mode 2KV
دمای کار
-30°C~65°C
وزن
540g
ابعاد (W × D × H)
150mm×100mm×42mm
تجهیزات جانبی
PFT3950
1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode
PFT3960
1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode
PFT3970
1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

سوئیچ DH-PFS3110-8P-96 یکی از بهترین و در عین حال مناسبترین در زمینه کنترل و مدیریت دستگاه های اترنتی می باشد. استفاده از این دستگاه که به کمک تکنولوژی PoE طراحی شده است این امکان را می دهد تا در زمان ارسال اطلاعات بتوانید به خوبی اطلاعات مربوط به جریان برق و کارکرد دستگاه های متصل را نیز داشته باشید و با امنیت بالا از آن به منظور کنترل دستگاه های صنعتی استفاده کنید. سوئیچ DH-PFS3110-8P-96 یکی از بهترین سوئیچ های موجود در این زمینه می باشد.


معرفی سوئیچ DH-PFS3110-8P-96

معرفی سوئیچ DH-PFS3110-8P-96


ویژگی های سوئیچ DH-PFS3110-8P-96

·  سوئیچ صنعتی دو لایه

·  یادگیری و شناسایی مک آدرس ها

·  پشتیبانی از استاندارد های IEEE802.3af و IEEE802.3at

·  طراحی شده برای محیط های سخت و دماهای بالا