• شرایط و قوانین و مقررات پی‌اچ‌ماد ( ماد طلائی )

  قوانین و مقررات پی‌اچ‌ماد( ماد طلائی ) بزرگترین فروشنده محصولات داهوا باعث ایجاد شدن یک حس دلگرمی و همچنین امنیت مناسب برای تمام اقشار جامعه می شود، ورود کاربران از طریق ماد طلائی و ایجاد کردن پروفایل و ثبت مشخصات فردی، به منظور تایید شرایط و قوانین پی‌اچ‌ماد است و همچنین به شما این امکان را می دهد تا از نحوه خرید محصولات داهوا، در زمان ثبت سفارش باخبر شوید، و این شرایط به معنی پذیرش تمام قوانین و مقررات ما از سوی شما می باشد.

  شرایط و قوانین و مقررات وی سایت پی‌اچ‌ماد( ماد طلایی )

  شرایط و قوانین و مقررات وب سایت پی‌اچ‌ماد( ماد طلائی )

  قوانین عمومی مربوط به قوانین و مقررات پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی

  توجه داشته باشید که کلیه اصول و تمام رویه های انجام شده توسط پی‌اچ‌ماد و طلائی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و همچنین حقوق حمایت از مصرف کننده است و به صورت متقابل، کاربران نیز باید از قوانین گفته شده تبعیت داشته باشند. همچنین در صورت تغییر قوانین مختلف وب سایت می توانید با مراجعه مجدد به این صفحه از آنها باخبر شوید و آنها رادر هنگام استفاده از ماد طلائی در نظر بگیرید.

  تعاریف کلی قوانین عمومی

  تعریف مشتری یا کاربر در قوانین و مقررات

  در زمینه ایجاد قوانین و مقررات یک شرکت و همچنین خدمات اینترنتی، به فردی که به کمک اطلاعات شخصی خود از طریق فرم ثبت نام اقدام به وارد نمودن اطلاعات در سایت می کند و با مراجعه به حساب کاربری خود می تواند از امکانات وب سایت ما جهت خرید و یا استفاده از بخش های مختلف وب سایت استفاده نماید. البته باید در نظرداشته باشید، در قانون تجارت الکترونیک مشتری به فردی اطلاق می شود که فقط نیازمند خرید یک محصول برای استفاده شخصی باشد.

  قوانین و مقررات برای فعالیت در سایت ماد طلائی

  قوانین و مقررات برای فعالیت در سایت ماد طلائی

  تعریف فروشنده

  به کمک یک وب سایت، یک شرکت میتواند براساس قوانین و مقررات خود اقدام به فروش محصولات متخلف در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک نماید و براساس استانداردهای وضع شده در این قوانین بتواند محصولات خود را به مشتریان مختلف عرضه نماید.

  . در نظر داشته باشید که مسئولیت هایی همچون کیفیت، قیمت و... در این زمینه به عهده ما میباشد و ما باید ضامن کیفیت اصلی آن باشیم.

  . فاکتور خرید یک محصول در صورت نیاز مشتری باید حتما به مشتریان ارسال شود.

  . سفارشات مختلفی که در ساعت کاری شرکت، درج می شود، می تواند از طریق اداره پست و در عرض سه الی هفت روز کاری در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

  ارتباط الکترونیکی

  هنگامی که شما از خدمات و سرویسهای مختلف پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی استفاده می کنید و یا سفارشات اینترنتی خود را ثبت می کنید، این ارتباط به صورت الکترونیکی صورت می گیرد و در تعریف قوانین و مقررات مختلف، باید درخواست شما براساس تمام اصول و رویه های موجود انجام شده باشد، و شرکت ما می تواند با موافقت آن، محصولات مورد نظر شما را از طریق اداره پست به سراسر ایران ارسال نماید، همچنین در فرم ثبت نامی که در اختیار شما قرار می گیرد، شما موظف هستید، تا اطلاعات دقیقی، همچون شماره تماس ثابت، همراه و... را در اختیار داشته باشید و از طرفی پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی نیز درصورت بروز مشکل و یا حل ابهامات مختلف فقط از طریق این روش های ارتباطی با شما در ارتباط خواهد بود.

  پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی

  پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی

  همچنین در برخی از موارد، جهت اطلاع رسانی شما از برخی از تخفیف ها و یا شرایط خاص، همانند ایجاد شدن انواع پرمیشن ها، شرکت ما براساس داده های جمع آوری شده در چهارچوب قوانین و مقررات، به مشتریان خود به منظور اطلاع رسانی، مکاتبه ای از طریق ایمیل و پیامک انجام خواهد تا شما را از خدمات مختلف خود باخبر سازد و شما می توانید درصورت نیاز داشتن به این موارد ایمیل و یا شماره همراه خود را از بخش خبرنامه پاک نمایید.

  سیاست های حریم خصوصی در قوانین و مقررات پی‌اچ‌ماد ( ماد طلائی )

  پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی با ارج نهادن به مشتریان خود، همیشه سعی در حفظ از اطلاعات شخصی شما را دارا می باشد و یکی از وظایف اصلی وب سایت های اینترنتی معتبر، رعایت قوانین و مقررات امنیتی مصرف کنندگان خود است. این اطلاعات شامل، تلفن های تماس و همچنین مواردی چون کدملی، نام و نام خانوادگی و... می باشد که باید به خوبی از آنها توسط ما نگه داری شود، باید در نظر داشته باشید که زمانی که شما از خدمات پی‌اچ‌ماد و ماد طلائی استفاده میکنید، این موضوع به منظور رضایت شما از قوانین و مقررات ما محسوب می شود و همچنین استفاده از مطالب، اخبار و یا تصاویر به کار رفته در وب سایت؛ بدون اجازه میتواند شامل پیگرد قانونی باشد.